ONLYFANS NASIL ÜYE OLUNUR?

ONLYFANS NASIL ÜYE OLUNUR?

ONLYFANS NASIL ÜYE OLUNUR?

Onlyfans hesabı açmak açısından ilk olarak sisteme kayıt olunması gereklidir. Kayıt olunmasından sonra onay süreci başlamaktadır.

 1. Sitenin resmi olan hesabına giriş yapmalısınız.
 2. Sitenin girişinde yer alan “Sign Up for Only Fans” kısmına giriş yapılmalıdır.
 3. İsim ve soyadınızı paylaşmalısınız.
 4. Kendinize özel şifre belirlemelisiniz. Şifre büyük harf, küçük harf, sayı ve noktalama işaretlerinden oluşmasına dikkat etmelisiniz.
 5. Onlyfans sitesine üyelik gerçekleştirirken mail adresinizi girmelisiniz.
 6. Mailiniz üzerine bir kod gönderilerek doğrulama gerçekleştirilecektir.
 7. Daha sonra ne üzerine fotoğraf ya da yayın gerçekleştirmek istiyorsanız ona göre kişisel hesabınıza yön verebilirsiniz.
 8. Üye olmak açısından kullanılabilecek diğer yollar ise Google ya da Twitter üyeliklerinizin bulunmasıdır. Bu seçeneklere yine ekran üzerinden tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde Google hesabınızda veya Twitter hesabınızda yer alan bilgileriniz Onlyfans hesabı üzerine tanımlanacaktır.

Onlyfans platformu oldukça eski bir platform olmakla birlikte artık kullanıcıları yavaş yavaş oturduğundan dolayı eskisi kadar yeni gelen kullanıcılar tutunamamaktadır. Bu sebeple hesap oluşturmak konusunda uzman birinden yardım alınması daha doğru olacaktır. Biz vajans.com sitesi olarak hizmet veriyoruz. Bizim açtığımız hesaplar sayesinde tıklanma sayınız artacaktır.

Onlyfans Kadınlar için İçerik Üretmek?

Onlyfans platformu üzerinden gelir elde etmek isteyen kadınlar için VAjans olarak sizlere destek oluyor. Hesaplarınızın açılığı onaylatılması ve video içeriklerinizin üretilmesi için yardımcı oluyoruz. Onlyfans kadın içerik üreticiler için çok iyi ek gelir alanıdır. Bir çok kişi tarafından kullanılan platform da günlük içerik üretimine göre gelir elde ediliyor.

 

Onlyfans Nedir?

Onlyfans platformu 2016 yılında açılmış olan sosyal bir uygulamadır. Onlyfans üzerinde insanlar aylık üyelik satın alınarak fotoğraf, canlı yayın ve video gibi çeşitli olan içerikleri görüntülemektedir. 

Onlyfans hesapları içerik olarak genelde Youtuber’lar, modeller, erotik film çekmek isteyenler, fitness eğitmenliği yapanlar, içerik üretici kişiler ve tanınmış olanların meslekleri üzerinden para kazanmaları açısından avantaj oluşturuyor. Ayrıca bu platform üzerinde ünlü olan isimlere de rastlamak oldukça mümkün. Onlyfans hesabı açılması açısından yasal sınır 18 yaştır. 18 ve yaş üzeri olan kişiler hem Onlyfans içeriklerine erişebiliyor hem de yayın gerçekleştirebiliyor.

Biz vajans.com firması olarak içeriklerinizi biz üretelim. Hesabınızı oluşturmaktan tutunda içeriklerinizin tıklanma sayılarının genel takiplerini de biz yapalım. Kısa zamanda bize harcamış olduğunuz miktarı bu size vermiş olduğumuz hesap sayesinde kat kat geri alabileceksiniz.

Not; Onlyfans erotik veya ileri seviye içerikler de yayınlamaktadır. Site içerisin de gezinirke karşınıza çıkabilecekleri bilmelisiniz. Onlyfans erotik film çekimleri ilede çok ciddi gelir elde edilmektedir.

Onlyfans Hesabı Açmak

Onlyfans hesabı açmakla yeni bir gelir kapısını vajans.com firmamız yardımıyla oluşturabilirsiniz. Onlyfans hesabı açmak için Onlyfans.com hesabı üzerinde e-posta adresiniz, şifre ve ad soyadınızı yazmanız gereklidr.

Ek olarak onlyfans hesabı açmak için Twitter ya da Google hesaplarını da kullanabilirsiniz.

Onlyfans hesabı açmak için mail adresinizde yer alan gelen kutunuzu kontrol etmelisiniz. E-posta adresi üzerine gelmiş olan e-posta onayla kısmına tıklayarak doğrulama gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Twitter ya da Google hesapları kullanılarak hesap açma işlemleri yapıldıysa takipçileriniz haberdar olmayacaktır. Biz vajans.com firması olarak hem hesabınızı açıyoruz hem de kullanıcılarınızı takipçilerinizi bilgilendiriyoruz. Yüksek izlenme garantisini sizlere hizmet olarak veriyoruz.

Onlyfans hesabına üyelik ücretsizdir. Ancak Onlyfans hesabında profesyonel anlamda paylaşımlar gerçekleştirmek istiyorsanız Premium olmak ve aylık olarak bir ücret demeniz gereklidir. Vajans firması olarak o kadar çok size kazandıracağız ki, aylık olarak ödemiş olduğunuz bu miktar gözünüze bile gözükmeyecek. Onlyfans hesap açmak için vajans.com firmamız hizmet veriyor.

Adım adım onlyfans hesap açmak;

 1. Adım;
 • Tarayıcınız üzerinden Onlyfans.com hesabına giriş yapmalısınız.
 • Onlyfans internet adresine ister telefon üzerinden isterseniz de masaüstü bilgisayar üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Eğer kullanmış olduğunuz telefon ya da başka bir ürün Apple ise web sitesi olarak Safari tarayıcısını da kullanabilirsiniz. Apple kullanmanın en önemli avantajı siteyi ana ekran üzerine ekleyebiliyorsunuz. Ancak Chrome tarayıcı üzerinde ana ekrana ekle kısmı bulunmamaktadır.
 • Eğer android bir cihaz üzerinden giriş gerçekleştiriyorsanız da Chrome tarayıcını da kullanabilirsiniz.
 • Site üzerine giriş gerçekleştiğinde henüz hesabınız yok mu diye bir kısım olacak. Bu kısma Onlyfans hesabı açmak için tıklamalısınız.
 1. Adım;
 • Google hesabı, Twitter ya da e-posta yardımı ile Onlyfans internet sayfasına hesap açabilirsiniz.
 • Onlyfans.com sitesine girdikten sonrasında kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz.
 • Burada yer alan Twitter, Google ya da e-posta ile seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz.
 • E posta alanını, adınızı, geçici olan e-posta adresinizi girmeniz gereklidir.
 • Şifre koyarken şifreniz içerisinde büyük harf, küçük harf, sayı ve noktalama işareti bulunmuş olmasına dikkat etmeniz gereklidir.
 • Son olarak adınız ve soyadınız girilerek Onlyfans hesap açmak tamamlanacaktır.
 • Bot olmadığınızı kanıtlamak açısından CAPTCHA işlemini tamamlamanız gereklidir.
 • Kayıt oluşturduktan sonrasında otomatik olarak giriş yaparak web sitesi üzerine yönlendirilmiş olacaksınız.
 • Eğer Twitter ya da Google hesabı üzerinden hesap oluşturursanız şifre alınmasına gerek yoktur.
 • Eğer takipçilerinizin bilgilendirilmesini istemiyorsanız hem Google hem de Twitter hesapları açısından bilgilendirilmemesini vajans.com firması olarak sağlayacağız. Bu şekilde hesabınızın kontrolü sizin elinizde olacaktır. Onlyfans hesap açmak için vajans firmamızı tercih edin.
 1. Adım
 • E posta işlemleri gerçekleştirildikten sonrasında onay vermeniz gereklidir.
 • E postanız üzerinde gelen kutunuzu kontrol etmelisiniz. E posta adresinizi onaylamak açısından doğrulama bağlantısına tıklamalısınız.
 • Giriş gerçekleştirdikten sonrasında ana sayfa üzerine gitmelisiniz.
 • Ana sayfa üzerinde de e posta adresinizi doğrulayın kısmı bulunuyor.
 • Eğer kayıt olduktan sonrasında e posta adresini doğrulamamışsanız bu mesaj sizlere iletilecektir.
 • E posta doğrulması oldukça önemlidir. yoksa içerik oluşturan kişilere abonelik oluşturamazsınız ya da abone kazanmak istiyorsanız da kimse sizin hesabınıza abonelik gerçekleştirmeyecektir. Gerçekleşmedikçe de banka bilgilerinizi hesap üzerine ekleyemeyebilirsiniz.
 • Eğer onay mesajı e postanız üzerine gelmemişse önemsiz ya da spam e postalarınızı kontrol etmeniz gerekecektir.
 • Eğer e posta hesabınız doğrulanmışsa artık ana sayfa üzerinden e-posta adresinizi doğrulayın mesajını almayacaksınız.

Onlyfans hesabı oluşturmak oldukça teferruatlı bir iştir. Onlyfans hesap açmak işlemlerini sizler için vajans.com olarak gerçekleştiriyoruz.

Onlyfans Güvenilir Mi?

İçerik üretici kişilerin video ve de videolarının barındırmış olduğu bu platform üzerinde Onlyfans hesabı açılması istenen kişiler genelde güvenilirlik durumunu sorguluyorlar. Onlyfans platformu içerik üretimi yapılarak rahat bir şekilde para kazanabileceğiniz tek platformdur.

Onlyfans Türkiye’de Yasal Mı?

Onlyfans uygulaması genelde Türkiye üzerinde yasaklanmış olan uygulamalardan yalnızca biridir. Ancak tabiki de onlyfans hesabı oluşturmanız mümkün olmaktadır. Onlyfans işlemleri genel olarak tarayıcı üzerinden sürdürülmektedir. Hesap açma işlemlerini ve giriş yapma işlemlerini Onlyfans internet sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Onlyfans mobil uygulaması marketler de bulunmaz. İnternet üzerinden APK dosyası olarak indirerek kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Vajans firması olarak cihazlarınıza kurulum hizmetini de veriyoruz. Onlyfans uygulaması Türkiye üzerinde kullanımına izin verilmiyor ancak onlyfans hesabına sahip olmak Türkiye de yasaldır.

Onlyfans Para Kazanabilir Mi?

Onlyfans uygulaması üzerinden kadınlar para kazanabildiği gibi erkekler de para kazanmaktadır. Hem içerik üreterek hem de video ve fotoğraflarla yeteneklerini sergileyerek erkekler de para kazanabilmektedir. Onlyfans uygulaması üzerinde pek çok erkek hesabı yer almaktadır. Kimileri spor eğitmeni olarak kullanırken kimileri de seslerini Onlyfans platformu sayesinde duyurmaktadır. Erkek olarak eğer siz de bir uygulama üzerinden para kazanmak istiyorsanız Onlyfans erkekler için de oldukça uygun bir platformdur. Vajans firması olarak erkeklere özel içerik imkanlarını da sunuyoruz. Onlyfans hesabınızı oluşturma hizmetiniz bizden para kazanmaya devam etmek sizde. Hemen vajans.com sitemiz üzerinden firmamızla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın