CASTING BAŞVURU FORMU

CASTING BAŞVURU FORMU

V Ajans Dizi oyunculuğu, Sinema oyunculuğu, cast, manken ve modellik başvurusu yapmak için lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurun.

CASTING BAŞVURU FORMU HAKKINDA

Formu doldururken herhangi bir problem yaşıyorsanız , lütfen fotoğraflarınızı ve bilgilerinizi info@vajans.com ‘a mail olarak gönderiniz. Teşekkürler.

V Ajans’ın Oyuncu Kadrosuna Dâhil Olabilmek İçin Hangi Yolu İzlemeliyim ?

Öncelikle V ajansını tercih etmeniz ve Vajansın başvuru formunu doldurarak bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Vajans her türlü yaptığınız formlarda sizin kişisel özelliklerinizi gizleme ve korumaya büyük özen göstermektedir.

V ajansının oyuncu kadrosunun bir parçası olmak için ilk olarak V ajansın başvuru formuna internetten ulaşıp cast ajans formunu doldurabilirsiniz. Online Başvuru formu bölümüne girerek doldurduğunuz cast ajansı formu bize yollayınız. V ajansın başvurular bölümündeki istenilen bilgileri ve resminizi posta vasıtasıyla da bize ulaştırabilirsiniz. Bize ulaştırdığız bilgiler ve resimler doğrultusunda uzman kadromuzca değerlendirilip size dönüş yapılacaktır. Bize ulaştırdığınız resimlerin özellikle şu doğrultu da olmalı; resim, vesikalık veya boydan resminiz olabilir fakat uzaktan çekilmemiş, sizi net gösteren resimler olmasına dikkat etmeniz önemli bir husustur. Sizin yüzünüzü kapatacak gözlük veya şapka gibi aksesuarların olmamasına dikkat etmeniz gerekir. 

İnternette aracılığı ile gönderdiğiniz fotoğraflarınız jpg uzantılı özellikte olup en fazla 250 KB boyutlarında olmalıdır. Eğer yaşınız 18 yaşın altındaysa ailenin onayı gerekmektedir.

V ajans başvuru linkinden başvuru formunu eksiksiz doldurunuz. Formu doldurma sırasında herhangi bir aksilikle karşılaşırsanız iletişim bilgilerimize bakarak bize fotoğraflarınızı, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Uzman ekibimizce onay almış başvurular size sms, internet veya telefon üzerinden olumlu dönüş yaparak V ajans’ın deneme çekimlerine davet ediliyorsunuz. Yapılan çekimler V ajansın internet sitesinde paylaşılır ve bu sektörde ün yapmış müşterilerimizin sizi tanımasına fırsat verilir.  Yapım şirketlerinin istediği doğrultuda ajansımız aracılıyla televizyon ekranlarının yeni yıldızı siz olabilirsiniz. 

V Ajans bu sektörde titiz çalışan ve kadrosuna dâhil olan oyuncuların en iyi şartlarda bu sektöre atılmasını sağlayan oyuncuları ve yapım şirketlerini birbirine bağlayan ağ niteliğindedir. Bu nedenle en çok tercih edilen ajans niteliğini koruma hedefindedir. 

Başvurularınızı bekliyoruz…

Bize Ulaşın