Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kazanmanın yolu emek vermekten geçer. Bu felsefe ile yola çıktık. V Ajans olarak kuruluşumuzdan bu yana her biri kendi alanında uzman kadromuz ile dizi, sinema, film, reklam vs. çeşitli projeler için Türkiye’nin her şehrinden online ve ücretsiz oyunculuk başvurusu sağlayarak  yapımcı ve oyuncuyu bir araya getiren  başarılı projelere imza atmaktayız.

Profesyonel kadromuz ile oyuncularımızın tüm özel yeteneklerini belirleyip, gerekli eğitimleri eksiksiz bir şekilde almaları sağlanarak en iyi şekilde rehberlik sağlamaktayız.  Kuruluş olarak hedefimiz her zaman profesyonel kişileri sektöre kazandırmaktır. Ekibimiz bu nedenle tüm başvurular arasından seçimlerini titizlikle yapar. 

V Ajans olarak küçük büyük tüm projeleri aynı ciddiyetle ele alıp, bütün fırsatları değerlendirmekteyiz.

Türkiye’nin her yerinden genç yaşlı demeden her yaş grubu oyuncuyu yapımcı ile buluşturmaktayız. Cast, model, dizi, sinemanın yanı sıra reklam ve organizasyonlar için de projeler sürdürmekteyiz. Doğru rehberlik ve uzman kadromuz ile özenle çalışıp en iyileri buluşturma çabası içindeyiz. .

Sunduğumuz tüm hizmetlerde kendimize özel farkıdalık sağlamış olup başarıya giden bu yolda oyuncularımıza ve yapımcılarımıza eşlik etmekten büyük zevk duymaktayız.

Kariyer yolunuzda atacağınız her adım büyük önem taşımaktadır. Kaliteli ve güvenli bir hizmet sağlamak için çalışan ajansımız; profesyonel çalışanlarımızla, eğitimlerimiz ve tüm imkanlarımızla yanınızdayız.

V Ajans olarak kaliteli ve güvenli hizmetimizin yanı sıra fark yaratan firmamız ile sizlere şöhret ve kariyer yolunda başarıya ulaşmanızı sağlamaktayız.

Başarı emekten geçerV Ajans olarak sizin için emek harcamaktan mutluluk duyarız.

Bize Ulaşın