Bilinmesi Gerekenler

Bilinmesi Gerekenler

BİLİNMESİ GEREKENLER

Bu sayfa oyunculuk serüvenine başlamak isteyen adaylarımız için,  oyunculuk hakkında ve V Ajans başvuru sistemimize kayıt yaptırmadan önce bilmesi gerekenleri açıklamak adına hazırlanmıştır. Eğer kafanıza takılan her hangi bir soru olursa  info@vajans.com  adresine mail göndermeniz yeterli olacaktır.

‘Hiçbir başarı tesadüf değildir.’

Oyuncu olmak istiyorsanız öncelikle bu isteğe sahip çıkmalısınız. Yani ne demek istiyorum? Başlangıç için içinizde oyunculuğa karşı  ‘istek’ olmaz ise çabuk sonlanan bir deneyimden başka bir şey olmayacaktır.

İkinci olarak  ‘kendine güven’ kavramı her zaman can simidin olacaktır. Dışarıda ne olduğun değil kendi hayatının başrolünde her daim ‘sen’ olduğunu unutmamalısın. Başarıya giden yolda can simidini beslemen, koruman ve hep üzerinde bulundurman gerekir.

Üçüncü basamak ise doğru rehberliktir.  Oyunculuk gibi sonu olmayan devasa sektörde tutunman için senin, nitelikli eğitimlere, başarılı yönlendirmeye, seni doğru yapımcılar ile buluşturacak ajansa ihtiyacın olacak. V Ajans olarak bu çetrefilli yolda profesyonel ekibimiz ile yandayız.

Son basamak ise güzel insan; ‘çaba’dır.  Oyunculuk sektöründe de ‘emeksiz rahmet’ olmaz. Yol uzun ve pek çok rakibinin olduğu bu serüvende sürekli çabalayarak edindiğin başarıları koruyabilmen gerekiyor.  Sürekli gelişme halinde olup, yenilikleri takip etmen sana dünyaca ünlü bir yıldız olmanın anahtarını verecektir..

 V Ajans Türkiye

  1. Sektörde öncü kuruluş olan V Ajans’ın merkezi İstanbul olup Türkiye’nin dört bir yanından oyuncularla yapımcıları bir araya getirmekteyiz. Kurumumuz online başvuru ile geniş bir katılımcı ağına sahip olurken, yapılan başvurulardan hiçbir ücret almamaktadır. Başvuru işlemlerimiz tamamen ücretsizdir.  Amacımız her kesimden yeni yüzlere en hızlı şekilde ulaşmak, gereksiz katılım ücreti yükü ile oyuncu adaylarımızı yıpratmamaktır.
  2. Sağlam adımlarla yürüdüğümüz bu yolda ünlü yapımcıları profesyonel yeni yüzler ile tanıştırıp sektörün gelişmesinde en fazla  rol oynamanın haklı gururunu yaşamaktayız.
  3. Bize güvenerek başarıya ulaşmış yüzlerce oyuncuya ve imza attığımız dizi, film, reklam gibi birçok projede birlikte çalıştığımız güzide müşterilerimize bize inandıkları için teşekkür ederiz.

Online Başvuru Hakkında

V Ajans’a oyuncu olarak başvuru yapmanız için öncelikle sisteme son zamanlarda çekindiğiniz ( en fazla 3 aylık)  bir fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. (Bu yüklemeden her hangi bir ücret alınmayacaktır. Tüm başvuru işlemleriniz tamamen ücretsizdir.) Fotoğrafınız vesikalık ya da boy fotoğrafı olabilir. Fotoğrafınız uzaktan çekilmiş olmamalı ve şapka, gözlük gibi yüzünüzü kapatan aksesuarlar olmamalıdır.  Göndereceğiniz fotoğraf Jpeg formatında ve en fazla 2 Mb büyüklüğünde olmalıdır.

Fotoğrafınızı sisteme yükledikten sonra V Ajans  Başvuru Formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

18 yaşından küçük adaylarımız için aile onayı belgesi gerekmektedir.

İsterseniz V Ajans Başvuru formunu ve resminizi posta ya da mail yolu ile de bize ulaştırabilirsiniz. Yine kaydınız ücretsiz alınacak olup bu hizmet için hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Online Kayıt Yapan Üyelerimiz

V Ajansa başvurun profesyonel menajerlerimiz tarafından değerlendirilip, değerlendirme sonucunda seninle telefon, sms ve mail yolu ile irtibat sağlanacaktır.

Cast sorumluları yeteneğine uygun projelere, doğru yönlendirmeler yaparak senin zamandan ve uğraştan kazanç sağlamana yardımcı olacaklardır. Hiçbir emeğin boşa gitmemesi için doğru aday ve doğru eğitim / rehberlik uygulamaktayız.

Tecrübesiz üyelerimizin tecrübe kazanacakları uygun projelere profesyonel yönlendirmelerle set içinde kendilerini geliştirme olanağı sağlamaktayız. Ajansımıza uyum sağlamaları ve set ortamına alışmaları, setin bir parçası haline gelmeleri için fırsat tanımaktayız.

Set ortamında tecrübesi bulunmayan oyuncunun yetenekleri de ortaya çıkarılarak ona uygun dallarda profesyonel rehberlik sağlamaktayız.

 V Ajans Bildiri Tablosu

  • V Ajansa kayıt olan üyeye, profesyonel menajerimizin kayıt formunu titizlikle incelemesinden sonra ‘onay mesajı’ gönderilir.  Menajer asistanımız tarafından uygun gün ve saatte randevu verilir. (Belirtilen gün ve saatte randevuya gelmeyen üyelerin kaydı dikkate alınmaz.)
  • Seninle ilgilenmek üzere görevli olan menajerimiz, kayıt işleminde ve mülakat aşamasında(randevu boyunca), detaylı bilgilendirme yapmak için hep yanında bulunacaktır.
  • Dizi, film,reklam, klip, katalog, mankencilik, fotomodellik çekimleri için oyuncu, yardımcı oyuncu, manken, model  hangisine uygun isen süpervizörlerimizin talimatı ile hareket edip daha profesyonel olmanı sağlamaktayız. ( Bu görüşmelerden hiçbir ücret alınmamaktadır. )

V Ajans olarak tüm oyunculara ve oyuncu adaylarına başarılar diliyoruz. Kendinize inancınız tam, yıldızınız parlak olsun..’

Bize Ulaşın