SEVIYOR SEVMIYOR DIZISI OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • SEVIYOR SEVMIYOR DIZISI OYUNCULUK BAŞVURUSU

SEVIYOR SEVMIYOR DIZISI OYUNCULUK BAŞVURUSU

ATV ekranlarında yayınlanması beklenen MF Yapım'ın yeni dizisi ünlü oyuncularıyla birlikte geliyor. Dizi hakkında bir kaç detay belli oldu. Güllerin Savaşı dizisinde izlediğimiz Yiğit Kirazcı ve Kara Para Aşk dizisinde oynayan Zeynep Çamcı birlikte başrollerini paylaşacağı yeni dizinin ismi Seviyor Sevmiyor olarak açıklandı.

Ay Yapım'dan bomba gibi bir dizi daha geliyor. Genç oyunculardan oluşan yeni bir aşk dizisi. Atv ekranlarında 2016-2017 sezonu haziran ayı gibi başlaması beklenen Seviyor Sevmiyor'un senaristliğini Aksel Bonfil ve Hakan Bonomo yapıyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu Güllerin Savaşı'nda rol alan Yiğit Kirazcı ile anlaşmaya varıldı. Bir diğer başrol oyuncusu ise Beni Böyle Sev dizisinde performansıyla göz dolduran Zeynep Çamcı oldu. Ayrıca; Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız rol alacaklardır.

Seviyor Sevmiyor Konusu

Zeynep Çamcı (Zeynep) küçükken çok güzel ve çok zengin bir ailenin kızıdır. Gökhan Alkan (Yiğit) ise şişman olduğu için hiç arkadaşı olmayan ve herkes tarafından dışlanmış zengin bir ailenin çocuğudur. Deniz herşeye rağmen Yiğit'e kol kanat gerer ve aralarında müthiş bir bağ kurulur. Yiğit artık Deniz'e aşık olmuştur. Yiğit babasının işleri sebebiyle yurt dışına gider ve orada bir hayli zayıflamış ve kariyer yapmış bir şekilde Türkiye'ye geri döner.

Aradan yılar geçer ve Deniz'in ailesi tüm mal varlığını kaybetmiş bunlarda yetmezmiş gibi küçükken annesinden aldığı güzelliği büyüdüğünde babasına çekmesinden dolayı kaybolmuştur. Hayat artık Deniz için artık tam bir fiyasko olmuştur ve hayatında hiçbirşey düzgün gitmemektedir. Ancak bu ikiliyi hayat bir gün yeniden bir araya getirecektir.

Seviyor Sevmiyor Oyuncuları

Zeynep Çamcı (Deniz)

Hayattaki rolünün figürandan farksız olduğunu düşünse de, bizim hikayemizin esas kızı.

11 Aralık 1986 Bodrum doğumlu güzel oyuncu 1.62 boyunda 53 kilodadır. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Çamcı Recep İvedik 3 filmi ile tanınmıştır. Leyla İle Mecnun dizisinde 1 sezon yer almıştır. Beni Böyle Sev dizisinde başrol oynamıştır. Meryem filmiyle 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivalinde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Gupse Özay'ın yazıp, oynadığı Deliha filminde Havva karakterine hayat vermiştir.

Görseller (3)

Bize Ulaşın