GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

GÜNEŞİN KIZLARI DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Bir edebiyat öğretmeninin hikâyesiyle başlayan dizidir Güneşin Kızları.  Edebiyat öğretmeni olan Güneş İzmir’de üç kızıyla beraber yaşamaktadır.  17 yaşların olan ikiz kızları Nazlı ve Selin birbiriyle hiç olmayan iki karakterlere sahiptirler. Küçük kızı olan Peri daha sakin ve daha anlayışlı kişiliğe sahiptir. İzmir’de sakin bir hayat içerisinde olan Güneş’in karşısına Haluk Mertoğlu çıkar. Haluk ve Güneş birbirlerinden etkilenirler ve evlenme kararı alarak, Güneş ve kızları İstanbul’a yerleşirler. Nazlı biraz zorluk çıksa da bu duruma zamanla alışacaktır.

Güneş ve kızları Haluk’un yaşantısının ortasında yerleşmiş durumundadır. Selin ve Nazlı’yı aşk hikâyesine dönüştürecek bu yeni değişim onları farklı yaşantılılarla karşılaştıracaktır. Hayatları bir sır perdesine dönüşen Mertoğlu ailesinin yaşantısındaki sırlar tek tek aralanmaya başlayacaktır.

Yapım: Süreç Filmcilik 
Yapımcı: İnci Gündoğdu, İsmail Gündoğdu
Uygulayıcı Yapımcı: Akın Topuz
Yönetmen: Sadullah Celen
Senaryo: Deniz Dargı ve Cenk Boğatur 
Görüntü Yönetmeni: Yalçın Yadel
Sanat Yönetmeni: Hasan Doğan 

Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları: Emre Kınay (Haluk), Evrim Alasya (Güneş), Tolga Sarıtaş (Ali), Burcu Özberk (Nazlı), Berk Atan (Savaş), Hande Erçel (Selin), Miray Akay (Peri), Meltem Gülenç (Rana), Funda İlhan (Sevilay), Teoman Kumbaracıbaşı (Ahmet), Süreyya Güzel (İnci), İrem Helvacıoğlu (Tuğçe), Sarpcan Köroğlu (Emre), Kanat Heparı (Mert) ve Sarper Arda (Can)

Bize Ulaşın