EVE DÖNÜŞ DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • EVE DÖNÜŞ DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

EVE DÖNÜŞ DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Amaçları hayatlarını kâbusa çeviren kişilerden intikam almak olan iki insanının yollarının kesiştiği yerde başlayan bir hikâyedir. Pınar İstanbul’un sayılı zenginlerinden olan bir kadındır. Her zaman zenginliği düşünen Kürşat ile evliliğinden Elif adında bir kızı olur.

Yusuf ise İstanbul’da yaşayan balıkçı bir adamdır. Hayatları bir gecede değişen Pınar ve Yusuf’un yolları o gece birleşiverir. 
Herkes tarafından öldü bilinen Pınar, geri dönerek kendisini Pınar’ın kardeşi Leyla olarak tanıtır. Bunu hem intikam almak hem de kızına daha yakın olabilmek için yapar.

Kürşat Pınar’ın lise arkadaşı olan Cananla evlenir. Kürşat ile Pınar’ın kızı olan Elif’e sürekli kötü davranmaktadır. Bu durumu fark eden Leyla (Pınar) planlarına bu doğrultu da yön verecektir.

Ancak Leyla’nın hesaba katmadığı bir şey vardır. O da Yusuf’a olan aşkıdır. Her seferinde bu aşktan kaçmak istese de bu aşka engel olmak onun için kolay olmayacak

Öte yandan Yusuf’a aşık olan Kürşat’ın kız kardeşi İpek, Yusuf’tan vazgeçmek istemiyor ve ona körkütük aşık olmuş durumdadır.  

Leyla’ya aşık olan Yusuf İpekle sevgilidir ama aklının bir köşesinde hep Leyla vardır.  Aşk ve entrikayı konu alan bu dizi kısa sürede izleyiciyi ekrana kilitlemiştir.

Eve Dönüş Dizisi Oyuncuları 
Cansel Elçin-Yusuf
Dilşad Çelebi-Leyla (pınar)
Tardu Flordun-Kürşat
İpek Erdem- Canan
Merve Oflaz-İpek

Bize Ulaşın