HAYAT ŞARKISI DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • HAYAT ŞARKISI DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

HAYAT ŞARKISI DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Küçük bir kasaba olan Güzelköy’de doğmuş ve hayatlarının bir kısmını bu kasabada geçiren Bayram ve onun çocukluk arkadaşı olan Salih, aralarındaki çıkan ayrışmayı bütünleştirmek için çocukları Melek ve Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar. Çocukları erişkin yaşa gelene kadar farklı yerlerde hayatlarını sürdürürler.

İki çocuk sahibi Bayram, İstanbul’a yerleşmiş ve işlerini düzeltmiştir.  Verdiği söze sadık olan Bayram oğlu Kerim’i de yanına alarak Güzelköy’de iki kızı , Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in yanında soluğu alırlar. Salih’te verilen sözleri unutmuş değildir ve çocuklarının evlilik kararını almışlardır. 

Fakat atladıkları bir husus vardır… Çocukları başka hayatlar kurmuş ve hoşlandıkları kişileri olan, farklı idealleri olan iki kişilerdir. Bu iki yetişkin bireyler olan gençler mecburi evlilikle ilgili alınan kararı kendi yöntemlerince halletmiş olsalar da aklının uçlarında geçmeyen Hülya’nın planları işlemeye başlamıştır.

Yapım                                      : Most Production
Yapımcı                                   : Gül Oğuz
Uygulayıcı Yapımcı                 : Soner Güven
Genel Koordinatör                  : Gülay Budak Mercan
Yönetmen                                : Cem Karcı
Senaryo                                   : Mahinur Ergun
Görüntü Yönetmeni                 : Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni          : Emine İnan
Sanat Yönetmeni                    : Pınar Yavu

Hayat Şarkısı Dizisi Oyuncuları Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker(Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Cem Kenar(Genç Kaya), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

Bize Ulaşın