ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Kalabalık, büyük, büyüsü olduğu kadar zorlukları da olan bir şehir  İstanbul.  Bu şehrin sokaklarına karış karış huzur ve yaşanılır bir yer yapmak hedefinde olan ,  her türlü kötü şartlara ve durumlarla iç içe olan polisiye bu kötülüklere meydan okumak için çalışmaktadır.

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev üstelenmiş ‘’sivil’’ bir topluluk olan, büyük şehrin sokaklarını karış karış dolaşıp ve karşılarına çıkan her türlü kuralsız hareketlerle savaş içindedirler. Bu sivil ekip görevleri sırasında değişik insan tipleriyle ve olaylarla karşı karşıya gelmektedir. Bazen heyecanlandıran bazen de içleri burkan hikâyeleriyle ekran başına geçmektedirler. Bu ekibin amiri olan Rıza amir aynı zamanda ekibin babası konumundadır. Ekibe yeni başlayanlara yol gösteren ekibi yönlendirendir Rıza amir.

Bu dizide hikâye İstanbul sokaklarında geçmektedir.  Bu geçen zaman diliminde ekibin ve ailelerinin hayatları da hikâyeye dâhil olan unsurlardır. İçlerinden birinin hayatına olumsuzluklar dâhil olduğunda diğerleri yardımına koşar.

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncuları  Zafer Ergin – Rıza Soylu
                      Şevket Çoruh- Mesut Güneri
                       Özgür Ozan-  Hüsnü Çoban

Bize Ulaşın