HANIM KÖYLÜ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • HANIM KÖYLÜ OYUNCULUK BAŞVURUSU

HANIM KÖYLÜ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Gold Film muhteşem bir senaryoya sahip yeni dizisi Hanım Köylü ilk bölümü ile 23 nisan 2016 Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. 
Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin senaryosunu yazdığı Mustafa Şevki'nin proje tasarımını ve yönetmenliğini yaptığı Hanım Köylü 'nün çekimleri Ege'nin muhteşem manzaralı köyü Saklıköy'de yapılmaktadır.

Dizinin başrollerinde ise Yusuf Çim (Ferit) ve Gülsim Ali (İlkgün) yer almaktadır.
Hanım Köylü Her Cumartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sizlerle...

Hanım Köylü Konusu

Amerika'da eğitimini tamamlayan Ferit babasının köyüne döndüğünde işlerin hiçte yolunda gitmediğini öğrenir. Ferit'in işleri düzeltmek için tek çaresi babasından kalan malları satmaktan geçer. Fakat öyle bir problemi vardır ki bu mallar yıllar önce babasının yanında çalışan Kahya Düzgün tarafından kullanılmaktadır. Ferit aynı zamanda kardeşi Cüneyt'in tesadüfen bulduğu kız İlkgün'e aşık olmuştur. İlkgün Kahya Düzgün'ün kızıdır. Ferit'i bu aşk ve miras çıkmazında zorlu günler beklemektedir.

Dizinin Detaylı oyuncu kadrosu ve Fotoğrafları için diğer sayfalara göz atmayı unutmayın..

Oyuncular: Yusuf Çim (Ferit Sabit), Gülsim Ali (İlkgün) , Mehmet Özgür (Düzgün Bey), Ali İpin (Fikri Sabit), Toygan Avanoğlu (Koptagel), Aylin Kabasakal (Elmas), Uğur Demirpehlivan (Muhtar Emine), Selim Erdoğan (Reşat Döner), Uğur Biçer (Muhacir İsmail), Kerim Yağcı (Kısa İsmail), Feyza Çipa (Bengisu), Cihan Şimşek (Cüneyt Sabit), Ahmet Kayakesen (Buralı İsmail), Mert Türkoğlu (Laz İsmail), Muharrem Bayrak (Müezzin),Murat Makar (İmam), Emel Çetin (Döne Döner), Can Kıran (Erol), Hazal Adıyaman (Gülgün), Beste Kanar (Yaprak Döner), Hande Asmaz (Nazgün), Özlem Gezgin (Songün) ve Ayten Uncuoğlu (Nuriye Nine)

Görseller (3)

Bize Ulaşın