NO 309 DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • NO 309 DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

NO 309 DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Yaz dizisi olarak başlayan fox tv ekranlarında izlenme rekorları kıran Çilek Kokusu'nun yıldız oyuncusu Demet Özdemir'in yeni dizisinden detaylar belli oldu. Güzel oyuncu bu defa komedi aile dizisinde rol alacak ve Sumru Yavrucak'la anne kız rolünü oynayacak. Henüz ismi netlik kazanmayan dizinin senaryosunu yine Aslı Zengin yazıyor.

 

Dizinin diğer kesinleşen oyuncuları ise Sevinç Erbulak ve Özlem Tokaslan oldu. Henüz adı netlik kazanmayan dizinin haziran ayında fox tv ekranlarında başlaması bekleniyor. Demet Özdemir'in dizideki partneri geçtiğimiz günlerde belli oldu. Kızılelma ve Son Çıkış dizilerinde rol alan Furkan Palalı, Demet Özdemir'in partneri oldu. Demet Özdemir ve Furkan Palalı'lı No 309 haziran ayında fox tv ekranlarında olacak...

 

No 309 Konusu

Henüz 20'li yaşlarda genç bir kız olan Lale evlenmek üzereyken aldatıldığını öğrenince hem evliliğe hemde aşka tövbe etmiştir. Fakat annesi Leyla'nın üzerinde baskı kurarak Doktor Onur ile görüşmesini ister. Bunun üzerine buluşmaya giden Leyla masasına oturduğu kişinin Doktor Onur olmadığını öğrenince bu karışıklık farklı sonuçlara yol açacaktır.

Bize Ulaşın