POYRAZ KARAYEL DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

  • Anasayfa
  • POYRAZ KARAYEL DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

POYRAZ KARAYEL DİZİSİ OYUNCULUK BAŞVURUSU

Zıt duyguların birbiriyle bütünleşip en zirvede yaşandığı bir aşkla aksiyon arasında kalmış bir hikâye… Dizinin başkahramanı Poyraz kaybedeceği her şeyi son zerresine kadar kaybetmiş ve kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış bir karakterdir. Kazanmak istediği tek şeyi kayınpederindeki çok sevdiği oğludur. Bu çaresizliğe düşmüşken bir teklif gelir Poyraz’a… Eski amiri Mümtaz oğluna kavuşmak için bir teklifle gelir. Mafya babası olan Bahri Umman’a bilgi sızdıracaktır. İstediği tek şey olan oğluna kavuşmak için bu teklifi kabul etmek zorunda kalmıştır Poyraz.  

İşte aşkın başladığı bir rastlantı olsa gerek Ayşegül adındaki bir kızla tanışmıştır. Ayşegül’ mafya babası olan Bahri Umman’ın kızıdır. Başı beladan çıkmayan Poyraz Ayşegül ‘ünde başına belalar getirmeye başlar. İlk anda birbirlerinden hoşlanan bu bütünleşmiş ikili olmuşlardır. Fakat bu aşk için kendilerini imkansıza hazırlamışlardır ve bu aşka hem olumsuzlukla yaklaşmışlardır. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın iş birliğine girdiği Bahri Umman’ın  kızıdır ve Poyraz bu iş birliğini Ayşegül ‘e anlatmaması gerekir.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmen : Çağrı Lostuvalı
Senaryo: Ethem Özışık
Görüntü Yönetmeni : Ahmet Münür Özsoy
Sanat Yönetmeni: Serkan Özer

Poyraz Karayel Oyuncuları; İlker Kaleli (Poyraz Karayel),Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Engin Benli (Zafer), Murat Daltaban (Mümtaz), Mustafa Alabora (Ünsal), Müge Akyamaç (Canan), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem Arslan (Sefer), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen(Sema ), Ece Özdikici (Songül), Ataberk Mutlu (Sinan), Gülçin Hatıhan (Ümran), İsmail Düvenci (Cevher), Enis Yıldız (Av.Necdet), Emirhan Akbaba (İsa),Şebnem Hassanisoughi(Begüm)

Bize Ulaşın