Camdaki Kız (Dizi)

Camdaki Kız (Dizi)

Camdaki Kız (Dizi)

Camdaki Kız (Dizi)

Camdaki Kız, ilk bölümü 8 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Nadim Güç'ün yaptığı, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan'ın yazdığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dizinin başrolünde Burcu Biricik yer almaktadır.

Camdaki Kız Oyuncuları

Dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirilmektedir. Nalan ve ailesinin ikamet ettiği Esra Umur yalısı, Beykoz'un Kanlıca semtinde bulunmaktadır.[3] Koroğlu ailesinin oturduğu konaktaki çekimler ise Beyoğlu'nun Cihangir mahallesinde yer alan 1850 yılında yapılmış 24 odalı Sadık Paşa Konağında gerçekleştirilmektedir

-Burcu Biricik (Nalan İpekoğlu Koroğlu): Feride ile Adil'in gerçekte torunu olmasına rağmen onları annesi ile babası olarak bilmektedir. Gerçek annesi Sema yıllar önce ölmüştür fakat bunuda bilmemektedir. Feride tarafından çok sıkı kurallarla büyütülmüştür. Koroğlu Holding'te çalışmıştır. Sedat ile evlenmiştir.

-Feyyaz Şerifoğlu (Sedat Koroğlu): Rafet ile Gülcihan'ın en küçük çocuğu ve oğludur, Selen ile Muzo'nun kardeşi, Nalan'ın eşidir. Babası tarafından sıkı bir eğitimle büyütülmesine rağmen ailenin şımarık çocuğudur. Evli olmasına rağmen çocukluk arkadaşı Cana ile yasak aşk yaşamaktadır.

-Enis Arıkan (Muzaffer Koroğlu): Rafet ile Gülcihan'ın en büyük çocuğu ve oğlu, Selen ve Sedat'ın abisidir. Evdekiler gerek iş olsun gerekte başka konu olsun ona danışmaktadırlar. Nalan'a aşıktır. Engellidir.

-Cihangir Ceyhan (Hayri Ersoy): Koroğlu Holding'te housekeeping olarak çalışmaktadır. Rafet'in yeni şoförüdür. Nalan'a aşıktır.

-Selma Ergeç (Selen Koroğlu): Rafet ile Gülcihan'ın ortancı çocuğu ve tek kızı, Muzo'nun kardeşi Sedat'ın ablası, Levent'in eşidir. Koroğlu Holding'te çalışıp babasının işleri ile ilgilenmektedir.

-Nur Sümer (Feride İpekoğlu): Adil'in eşi, gerçek kızı Sema'nın annesidir. Sema yıllar önce başına gelenlerden sonra Nalan'ı doğururken ölmesi üzerine Nalan'a kendisini annesi olarak tanıtmış ve onu çok sıkı tedbirlerle büyütmüştür.

-Şerif Erol (Adil İpekoğlu): Feride'nin eşi, Sema'nın babası ve Nalan'ın dedesidir. Fakat Feride'nin oyunundan sonra kendisini Nalan'a babası olarak tanıtmıştır. Eski validir.

Bize Ulaşın