İstanbul’da Cast Ajans Stüdyoları

  • Anasayfa
  • İstanbul’da Cast Ajans Stüdyoları
İstanbul’da Cast Ajans Stüdyoları

İstanbul’da Cast Ajans Stüdyoları

Başarılı bir şekilde ilerlemiş oyuncu ve modellerin başarılarını profesyonel çekilmiş fotoğraflarına borçludurlar. Cast fotoğraflarınız tamamen sizi yansıtmalı ve tanıtmalıdır. Başvuracağınız cast ajanslarının cast çekimlerinden önce istedikleri özel çekim tekniği ve detayı olup olmadığını öğrenmelisiniz.

Cast fotoğrafları alanında ün yapmış stüdyolar da İstanbul’da bulunmaktadır.  İstanbul’da Cast ajans stüdyoların çekim seçenekleri şu şekildedir;

45 dakikalık Casting fotoğraf çekimi, 5 phostoshoplu fotoğraf+ yüksek çözünürlük

1,5 saatlik Casting fotoğraf çekimi, 15 photoshoplu fotoğraf+yüksek çözünürlük

2,5 saatlik Casting fotoğraf çekimi,25 photoshoplu fotoğraf+ yüksek çözünürlük

İstanbul cast ajans stüdyolarında fotoğraf çekimleri şu şekilde gelişme göstermektedir; Belirlenmiş saatte fotoğrafçı ve ajansa kayıt olmak isteyen kişiler buluşurlar ve cast ajansının istediği doğrultuda çekimler yapılır. Çekimler bittiğinde DVD ile size verilir. Çekilen fotoğraflar cast ajanslarına yöneltilir.

İstanbul Cast ajans stüdyalarında kullanılan fotoğraf makinelerinin nitelikli özellikleri olmalı. Genellikle kullanılan fotoğraf makineleri;  Canon ve Nikon’dur.

Cast Ajans ışıklandırma sistemleri 3 adet 4*55 Dech Control Soğuk ışık, 2 adet 2*50 Kino’dan oluşmaktadır.

İstanbul’un merkezinde olan cast ajans stüdyoları moda, ürün, portfolyo çekimleri için uygun alana ve araçlara sahiptir.  

Bize Ulaşın