Doğru Parçalar ile Göbek Gizleme Yolları

  • Anasayfa
  • Doğru Parçalar ile Göbek Gizleme Yolları
Doğru Parçalar ile Göbek Gizleme Yolları

Doğru Parçalar ile Göbek Gizleme Yolları

Her şeyden önce kendimizi nasıl olursak olalım sevmemiz gerektiğini hatırlatalım…

Karın bölgemizdeki fazlalıklar bazen görünüş olarak canımızı sıkmaktadır. Basit ancak oldukça etkili olan yöntemlerle göbek gizlemenin yolları oldukça fazladır. Tamamen zevkimiz ve yaratıcılığınızla bunları geliştirmek sizin elinizdedir.

En kurtarıcı: Yüksek bel kot pantolon

Her gün her an tercih edebileceğimiz en kritik parçalardan birisi olan yüksek bel kot pantolonlar göbek gizlemek için en basit ve etkili parçalardır. Bunun yaşında yüksek bel kot pantolonlar bacak boyunuzu da uzun gösterebileceğinin yanında ince bir görünüm de sağlar.

Bol tişörtler, bol gömlekler

Bacaklarınız karnınızdan daha zayıfsa alta odaklanabilirsiniz. En kolay yol dar kot pantolon ve bol tişört seçmektir. Ayrıca, tişörtün düz renk olduğundan emin olun.

Bol tişörtlerin yanı sıra oldukça tercih edilen boyfriend gömlekleri de göbeği gizlemenin en etkili yollarından bir tanesidir.

Likralı ürünler de bel bölgesini gizlemek için en iyi seçimdir. Özellikle belinizi ve karnınızı sıkılaştırmak için daha ince görünmenizi sağlar.

Blazer Ceket Kullanın

Kombinlerinizde takım elbise ceketi kullanmaya özen gösteriniz. Sonuçta, herkesin bütçesi kıyafetleri kişiselleştirmek için yeterli değil. Bütçeniz bu tür kıyafet ve elbiseleri almaya yetmiyorsa şık, üzerinize tam oturan bir takım elbise ceketi karnınızı gizlemenize yardımcı olacaktır. Özellikle dar kesim ve bedeni uygun bir ceket tercih etmelisiniz.

Klişe olsa da: dikey çizgiler

Dikey çizgilerin insanları olduğundan daha ince ve uzun gösterdiğini de hatırlatalım. Dikey çizgiler de karnınızı kamufle etmeye yardımcı olur.

Vazgeçilemez sevda: Koyu renkler

Koyu renk kıyafetler kusurları gizlemekte her zaman bir tık öndedir. Zayıf görüneceğim diye simsiyah giyinip işi sıkıcı hale getirmemeye de dikkat edin. Kombininizde üstte siyah giyerseniz altınızda renklere yer verebilirsiniz, ya da tam tersi.

Özel günlerde korse kullanabilirsiniz

Korseler, göbek ve bel bölgesini gizlemek için en sık kullanılan çamaşırdır. Bu çok eski ve klasik bir yöntem olsa da oldukça işe yaradığı bir gerçek. Özellikle özel gün ve gecelerde giyeceğiniz elbise için oldukça ideal bir kurtarıcıdır. Kalıcı olmasa da geceyi kurtarıp sağlıklı görünebileceğiniz için doğru bir seçim olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken bir nokta korse seçimidir. Özellikle korseleri mevsime göre tercih edin, aksi takdirde yaz aylarında kalın korseler giymek rahatsız edici olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da çok sıkmayan bir korse kullanmaktır çünkü çok sıkılırsa etin yandan taşmasına neden olarak dışarıdan çirkin görünmesine neden olur. Korsenize dikkat edip eteğinizin altına topuklu ayakkabı giymeyi tercih ederseniz güzel görünebilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde.

Bize Ulaşın